Tyby budov

zateplujeme různé druhy budov

Rodinné domy

V souvislosti s neustálým růstem cen energií je tepelná izolace domů velmi důležitou součástí moderního bydlení. Společnost IZONEX Group s.r.o. dodatečně zatepluje střechy rodinných domů. Foukaná izolace je nejefektivnější a jediné možné řešení dodatečného zateplení domů s rovnou střechou.

...
...

Bytové domy

Konstantní teplota a výrazné snížení nákladů na vytápění, to jsou aspekty, které pocítili uživatelé bytů jak v nejvyšších patrech, tak v přízemí. Toto zajistí tepelná a protipožární foukaná izolace od společnosti IZONEX Group s.r.o....
...

Novostavby

Naše společnost zateplila také mnoho novostaveb. Foukaná izolace představuje velmi šetrnou a také cenově přijatelnou formu zateplení Vašeho nového bydlení.


...
...

Dřevostavby

Spojení dřevostaveb a foukané izolace v dnešní době funguje jako nerozdělitelné partnerství. Našimi dlouhodobými partnery jsou například společnosti American Home s.r.o. a DRC s.r.o., které realizují desítky dřevostaveb ročně.

...
...

Průmyslové a sportovní haly

Každý podnik a podnikatel by měl myslet na úsporu nákladů. Foukaná izolace v dnešní době dokáže podnikům ušetřit nemalé náklady, pokud mají své výrobní haly, provozovny či kanceláře správně zatepleny. Touto metodou jsme zateplovali objekty pro společnosti, jako jsou Vítkovice Steel, Správa a údržba MS Kraje, Trojhalí Karolína v Ostravě nebo Gemo Olomouc

...
...
...